Пропонуємо конвеєри для харчової, переробної промисловості, складських приміщень і комплексів, барів, ресторанів, аеропортів і т.п. У різних модифікаціях (стрічкові, роликові та ланцюгові; гравітаційні та приводні; горизонтальні, похилі та багаторівневі …). На рівні з організацією нового так само пропонуємо модернізувати наявні виробництва.

Транспортери стрічкові

Стрічковий конвеєр – пристрій безперервного транспортування, зазвичай використовується для транспорту сипучих або дрібних матеріалів, що використовується на складах, шахтах, будівельних майданчиках, а також виробничих лініях.

Пропонуємо транспортери різних конструкцій.

Базова модель складається з конвеєрної стрічки (в тому числі модульної), з’єднаної в петлю, її опори (ролики або сталевий лист), електроприводу, ведучого і веденого барабанів, натяжного механізму та опорної конструкції.

Виконуємо як окремі конвеєри так і конвеєри з’єднані у виробничу лінію, що дозволяє оптимізувати робочі процеси на вашому виробництві.

Транспортери роликові

це транспортувальне обладнання для переміщення різних несипучих об’єктів за допомогою роликів, які жорстко закріплені на каркасі. Переміщення відбувається під впливом власної ваги переміщуваного об’єкта в результаті нахилу конструкції або під впливом людської сили, а також з використанням механічного приводу або гідравлічних штовхачів.

Транспортер роликовий гравітаційний

Транспортер роликовий гравітаційний є одним з найпростіших транспортувальних пристроїв, в якому використовується сила тяжіння самого вантажу (в разі похилого транспортера) або людська сила.

Наша фірма пропонує широкий діапазон роликових транспортерів.

Виконуємо транспортери різних розмірів і модифікацій.

Одним з стандартних наших продуктів є: розсувний роликовий транспортер, що дозволяє змінювати відстань переміщення вантажу.

Транспортер роликовий з приводом

Для полегшення роботи оператора на рівні з гравітаційними, пропонуємо роликові транспортери з приводом і різними видами передачі (ланцюгові, пасові …)