Фарбувально-сушильна камера

Камера повністю відповідає сформованим на ринку вимогам і дозволяє обслуговувати автомобілі будь-якого класу.

Фарбувально-сушильна камера оснащена кабіною сучасного зовнішнього вигляду з конструкцією з забарвлених стінових панелей з тепло- і звукоізоляцією. Камера оснащується в’їздними воротами і сервісними дверима.

Стінові панелі виготовляються з пофарбованого листового металу з термоізоляцією з пінополістиролу.

Пульт керування

Камера має в своєму складі електричний пульт керування за допомогою якого  оператор повністю контролює всі робочі режими та забезпечує безпечну роботу. Пульт керування  оснащений індикаторами режимів робіт, необхідною робочою і аварійною сигналізацією, таймером і контролером температури в камері.

Освітлення керування

Камера оснащена потужним комбінованим верхнім і бічним вертикальним освітленням. Фонарі  верхнього ярусу розташовуються під кутом 45 °, що в сукупності з фонарями нижнього ярусу забезпечує комфортну роботу і створює ідеальні умови для порівняння кольору оригінального і ремонтного лакофарбного покриття.

Повітряні фільтри

Фарбувальна камера в стандартній комплектації забезпечена: вхідним і вихідним фільтрами, стельовим фільтром тонкого очищення і підлоговим фільтром для поглинання фарбувального туману.

Для зручної заміни фільтри встановлюються на легкозмінюваних металевих рамках.

Камера напилювання порошкової фарби

Камера напилювання для порошкового фарбування дозволить рівномірно і просто покрити поверхню яку необхідно  фарбувати за короткий проміжок часу. Камера напилювання порошкової фарби має:

пульт керування;

прилади для освітлення;

деталі транспортної системи.

Купити камеру порошкового фарбування пропонує компанія «N & D conveyers» за низькою вартістю. Всі елементи є високоміцними, так як барвник виявляється вибухонебезпечним при контакті з відкритим повітрям. Ціну камери порошкового фарбування можна уточнити в прайсі або за номером телефону, вказаним на сайті компанії «N & D conveyers». Фарбувальна камера для порошкового фарбування-чудовий варіант для обробки як невеликих, так і великих виробів.

Однопостова камера напилення

odnopost
odnopostova

Однопостова камера напилення призначена для порошкового фарбування не великих за розміром  виробів, серійних дрібних деталей. Ідеально підходить в якості комплекту міні ділянки для порошкового фарбування автомобільних дисків, меблевої фурнітури  та інше. За конструкцією камера має один пост для маляра, освітлювальний прилад, установку рекуперації, пульт управління та оснащується поворотним механізмом, на якому можливо обертати виріб на 360 градусів навколо своєї вісі. Далі забарвлену деталь перевантажують на візок. По  міру заповнення візка його відправляють в піч для полімеризації.

Камера напилювання двухпостовая прохідна

Двухпостовая камера напилення призначена для нанесення порошкової фарби з двох сторін. Це дуже зручно для порошкового фарбування таких виробів як листи, профілі та інше. Відповідно камера має два поста для двох малярів. Через це відбувається підвищення продуктивності на ділянці фарбування. Навпроти кожного маляра є установка рекуперації для збору порошкової фарби. Вироби в камері напилення переміщаються по верхній транспортній системі через бічні дверні прорізи і далі в камеру полімеризації. За конструкцією  камера має два поста для двох малярів, освітлювальні прилади, дві установки рекуперації. Лінія порошкового фарбування оснащена загалом такою камерою.

Обладнання випускається в широкому асортименті і може бути розділене на види залежно від конструкції. Всі варіанти, представлені компанією «N & D conveyers», мають різну специфіку роботи під конкретну ділянку порошкового фарбування. Під час придбання  бажано орієнтуватися на специфіку роботи підприємства.

Фарбувальна камера для порошкового фарбування може бути однопостовою та двухпостовою прохідною

. Конструкція ідеально підходить для нанесення матеріалу на невелике виріби або дрібні деталі. Проста конструкція включає поворотний механізм, за допомогою якого вироб легко обертається по вісі та є комфортним для управління. Двухпостове обладнання допомагає зручно наносити матеріал на вироб з двох сторін. Якщо вам необхідно домогтися підвищеної продуктивності, то вибирайте саме такий пристрій.

Фільтри для фарбувальних камер

Витяжна покрасочная стінка

SP

Служить для витяжки забрудненого повітря з робочої зони фарбувальної ділянки.

Виготовляється у вигляді сталевого короба.

Оснащена вентилятором з електроприводом і системою витяжних каналів.

Має подвійну систему фільтрації.

Виконуємо витяжки різних розмірів і потужності.